Cieszyn nad morzem

Kartuzy ASK 2017

W dniach 9- 12 listopada grupa siedmiu studentów animacji społeczno- kulturalnej i edukacji kulturalnej odwiedziła zaprzyjaźnione Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach. Wyjazd na Kaszuby cieszyńskich żaków w tym okresie to już niemalże tradycja.
Centrum Inicjatyw Edukacyjnych to samorządowa instytucja oświatowa skupiająca nauczycieli i uczniów powiatu kartuskiego. Poza prowadzeniem wielu zajęć pozalekcyjnych dla młodzieży, organizowaniem letnich obozów we współpracy z ośrodkami z Zakopanego, Łowicza czy Świdnicy, CIE rokrocznie odpowiada za należyte przeżycie narodowego święta jakim jest 11 listopada- Święto Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji od kilku lat pracownicy, uczniowie, a w ostatnich latach także studenci ASK z Cieszyna przygotowują z powodzeniem patriotyczny happening i grę miejską. W tym roku w teatralnym przedsięwzięciu w symboliczny sposób przedstawiona została wizja rozbiorów Polski.
Dla studentów animacji i edukacji kultury to szansa na zdobycie doświadczenia i wielu kontaktów, a dla naszego wydziału spory wkład w jego promocję i piękny przykład owocnej współpracy.

Galeria

[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obrazKartuzy ASK 2017[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz[current-page:title] - obraz