JESTEŚMY WYJĄTKOWI ! -DZIEŃ OTWARTY W INSTYTUCIE ETNOLOGII 8 marca

Nazwy wydziałów powtarzają się nierzadko słowo w słowo na wielu polskich uczelniach. Wydział "nauk społecznych", "historyczny", "ekonomiczny", "zarządzania" może być na przykład w Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu. Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji jest tylko jeden - w Cieszynie. Czy w pełni korzystamy ze związanej z tym specyfiki? Czy studenci pedagogiki wiedzą, że w tym samym miejscu i na tym samym wydziale mogą nieodpłatnie studiować drugi kierunek -etnologię? A i studenci etnologii pedagogikę? Jakkolwiek zabrzmi odpowiedź warto sie spotkać aby lepiej sie pozanć, dowiedzieć czegoś nowego, ciekawego, podyskutować o ważnych i wspólnych sprawach.
INSTYTUT ETNOLOGII I ANTROPOLOGII KULTUROWEJ ZAPRASZA NA "DZIEŃ OTWARTY", w najbliższą środę 8 MARCA 2017 r.
Szaczegółowy program związanych z tym wydarzeń w załączeniu.