Kapitał społeczny i kulturowy polsko-czeskiego pogranicza na Śląsku Cieszyńskim – dokonania, problemy, perspektywy

plakat

w ramach I Kongresu Czechoznawstwa Polskiego

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji Kapitał społeczny i kulturowy polsko-czeskiego pogranicza na Śląsku Cieszyńskim dokonania, problemy, perspektywy w dniu 18 października 2016 roku. Konferencja zorganizowana jest przez Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie w ramach I Kongresu Czechoznawstwa Polskiego. Oferujemy interesujące obrady, wystąpienia, panele dyskusyjne. Problematyka obrad skierowana jest do teoretyków i praktyków, pracowników naukowych i studentów oraz wszystkich zainteresowanych kapitałem społeczno-kulturowym polsko-czeskiego pogranicza Śląska Cieszyńskiego. W załączniku możecie Państwo zobaczyć szczegółowy program konferencji.

Z poważaniem,

dr Aniela Różańska