Kontraktowanie, w ujęciu Analizy Transakcyjnej - w roli zawodowej i w życiu osobistym

[current-page:title] - obraz

Zapraszam na kolejny bardzo ciekawy warsztat Klubu Coacha™ w Cieszynie.
Na najbliższy Klub Coacha™ zapraszamy osoby, które chcą zapoznać się z podstawowymi założeniami teoretycznymi i wybranymi technikami AT, które będą mogli wypróbować na sobie. Podczas spotkania przyjrzymy się definicji i naturze kontraktu, jego rodzajom i metodom, w jaki sposób możemy wzmocnić swoje kompetencje w roli zawodowej w oparciu o założenia Analizy Transakcyjnej. Zapraszamy do praktycznego ujęcia dotyczącego budowania uzgodnień, umów we wszelkich aspektach życia.

Szczegółowe informacje
XII spotkanie Klubu Coacha™
„Kontraktowanie, w ujęciu Analizy Transakcyjnej - w roli zawodowej i w życiu osobistym.”

22.02.2018 o godz. 18.00 (czwartek)

Witam.
Zapraszam na XII spotkanie
Klubu Coacha™ - Cieszyn / Český Těšín,
który poprowadzi dla Was
Monika Kuras -
Trener z 18 -letnim stażem, coach, ekspert w obszarze szkoleń i rozwoju z wieloletnim doświadczeniem w pracy konsultacyjno- rozwojowej w międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w tematyce związanej z Analizą Transakcyjną, prowadzi autorskie programy rozwoju osobistego w biznesie dla menedżerów, specjalistów, trenerów. Inicjuje i wdraża działania związane z procesem rozwoju kompetencji pracowników. Prowadzi cykliczną 7-mio modułową Akademię AT - warsztaty z zakresu Analizy Transakcyjnej służące całościowemu poznaniu podstawowych zagadnień AT oraz przełożeniu tej wiedzy na praktyczne zastosowanie służące zmianie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

OPIS:
- Czy zdarzyło Ci się, że umowa, którą ustaliłeś w relacji z inną osobą nie zadziałała? Czyli czego zabrakło?
- Ile razy nie zrealizowałeś swoich postanowień noworocznych ? Czyli jak tworzyłeś kontrakty z samym sobą?
- Zapraszamy do praktycznego ujęcia dotyczącego budowania uzgodnień, umów we wszelkich aspektach życia.

Podczas spotkania przyjrzymy się definicji i naturze kontraktu, jego rodzajom i metodom, w jaki sposób możemy wzmocnić swoje kompetencje w roli zawodowej w oparciu o założenia Analizy Transakcyjnej. Analiza Transakcyjna opiera się na kontraktowym podejściu, ponieważ kontrakt zapewnia wzajemną współpracę i dzielenie odpowiedzialności w procesie konsultacji, coachingu, negocjacji szkolenia, uzgodnień z pracownikiem lub kontrahentem. Duży nacisk na kontrakty, jaki kładzie AT powstaje z jej filozoficznego założenia, że „ludzie są ok.” Oznacza to, obie osoby odnoszą się do siebie jako równi sobie, stąd dzielą odpowiedzialność za zmianę, którą np, klient chce osiągnąć. Jeśli to dzielenie odpowiedzialności ma być znaczące wszystkie części kontraktu potrzebują być jasno określone co do natury zmiany i wkładu, który każda ze stron wnosi do wspólnej pracy.

Na spotkaniu, będzie możliwość przyjrzenia się własnym dotychczasowym kontraktom z innymi, w celu przeanalizowania na realnym przykładzie jakie obszary uwzględniliśmy w swojej pracy, a czego zabrakło. Analiza taka w oparciu o teoretyczne założenia i doświadczenie da możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności pracy kontraktowej z Klientami, pracownikami, pacjentami itp..
Propozycja tematyczna:
- Definicja kontraktu
- Założenia AT ważne w pracy
- Poziomy kontraktu
- Rodzaje kontraktu
- Wymagania dotyczące kontraktu
- Koncepcja dystansu psychologicznego
- Ćwiczenia z kontraktowania
- Pytania i wnioski

Zapraszamy na XII spotkanie
Klubu Coacha™ - Cieszyn / Český Těšín
„KONTRAKTOWANIE w ujęciu Analizy Transakcyjnej - w roli zawodowej i w życiu osobistym.”,
które odbędzie się w czwartek 22 lutego o godz. 18.
Do zobaczenia.

PROWADZĄCA:
Monika Kuras -
Trener z 18 -letnim stażem, coach, ekspert w obszarze szkoleń i rozwoju z wieloletnim doświadczeniem w pracy konsultacyjno- rozwojowej w międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w tematyce związanej z Analizą Transakcyjną, prowadzi autorskie programy rozwoju osobistego w biznesie dla menedżerów, specjalistów, trenerów. Inicjuje i wdraża działania związane z procesem rozwoju kompetencji pracowników. Prowadzi cykliczną 7-mio modułową Akademię AT - warsztaty z zakresu Analizy Transakcyjnej służące całościowemu poznaniu podstawowych zagadnień AT oraz przełożeniu tej wiedzy na praktyczne zastosowanie służące zmianie zarówno w życiu prywatnym , jak i zawodowym.
Posiada liczne certyfikaty ukończonych szkoleń, m.in. z zakresu Analizy Transakcyjnej w organizacji, komunikacji i coachingu, neuropsychologii oraz warsztatów doskonalących dla trenerów. Zrealizowała ponad 1500 godzin szkoleniowych oraz 500 godzin coachingowych. W swoich szkoleniach łączy doświadczenia zdobyte podczas 6 letniej praktyki biznesowej w międzynarodowej korporacji finansowej, gdzie m.in. prowadziła coachingi dla kierowników i doradców bankowych. Pracując na stanowisku kierowniczym, zajmowała się selekcją i rekrutacją pracowników, przygotowywaniem i prowadzeniem ACC i DC, prowadziła szkolenia wewnętrzne z wiedzy produktowej i technik sprzedaży, coachingu, była odpowiedzialna za proces wdrażania nowych pracowników. Przygotowując i koordynując duże projekty szkoleniowe, współpracuje i wspiera konsultacyjnie działy HR. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla średniej i wyższej kadry kierowniczej. Prowadzi kilkuletnie programy rozwoju liderów i menedżerów w globalnych organizacjach. Przygotowała i przeprowadziła szereg autorskich programów dla trenerów wewnętrznych różnych organizacji, wspierając ich w budowaniu własnego stylu trenerskiego. Ponadto brała udział w przygotowaniu oraz prowadzeniu konsultacji dla firm.
Główni klienci: Arvato, BAT, Capgemini Polska, Citibank Handlowy, Deutsche Bank, Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych, Ecolab, EC Engineering, EDF, GE Money Bank, ING Bank Śląski, International Paper, JTI, Jeronimo Martins Polska, NCN, Nordea , PKO BP, PepsiCo, Poczta Polska, PSE, Rossman Supermarkety Drogeryjne, TAURON Polska, Unilever Polska, Felix Polska, PZU, Sąd Okręgowy w Warszawie, ZUS.
Posiada certyfikat Extended Disc® oraz certyfikat podyplomowego kursu Terapii Rodzin, II stopień kursu dla Trenerów (Kontrakt OSH, MBM Matkowski). Ukończyła coaching relacyjny Grupy Doradczo Szkoleniowej – Transmisja. Obecnie uczestniczy w procesie zdobywania Europejskiego Certyfikatu Analityka Transakcyjnego, w obszarze Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej.
Z wykształcenia psycholog z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie na kierunku Psychologia. Jest członkiem Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej oraz Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (EATA).

MIEJSCE:
Uniwersytet Śląski w Cieszynie,
Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji
weinoe.us.edu.pl
43-400 Cieszyn, ul. Bielska 62,
budynek główny, sala 103

TERMIN:
22.02.2018 o godz. 18.00 (czwartek)
Czas trwania zajęć: od godz.18 – do ok.21.

INWESTYCJA:
Opłata amortyzacyjna 35zł.
Uwaga: Studenci (legitymacja studencka) i pracownicy UŚ ponoszą minimalną opłatę amortyzacyjną w wysokości 10 pln.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Nie wystarczy dołączyć do wydarzenia.
Wymagane jest POTWIERDZENIE OBECNOŚCI TELEFONICZNIE LUB MAILEM
to bardzo ważne w komtekście przygotowania sali oraz informacja dla Prowadzącego!
DZIĘKUJĘ.

ZAPISY – rezerwacja miejsca:
Joanna Nowińska
koordynator Klubu Coacha™ - Cieszyn / Český Těšín
e-mail: cieszyn@clubcoacha.org
tel: +48 604 087 770
(wyślij SMS o treści “imię i nazwisko, obecność, 12KC)

Galeria

[current-page:title] - obraz