Media społecznościowe i biznes – szkolenie AIP w Cieszynie

Social media odgrywają ogromną rolę w marketingu. Początkujący przedsiębiorcy często mają problem z poruszaniem się w gąszczu platform społecznościowych i komunikowaniem się za ich pomocą z Klientami. Wszystkich zainteresowanych tematem mediów społecznościowych i ich zastosowaniem w biznesie zapraszamy na szkolenie organizowane przez Inkubatory AIP, które odbędzie się 14 stycznia o godzinie 10.00 w Sali konferencyjnej UŚ w Cieszynie.
Czym są social media i jak je wykorzystać do promocji naszej działalności? Czy koniecznie trzeba prowadzić firmowy fanpage? Powierzyć obsługę kanałów social media agencji czy zająć się tym samemu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie podczas szkolenia. Nie będziemy Was uczyć, jak założyć stronę na Facebooku, dodać zdjęcie profilowe czy zwiększyć liczbę like’ów. Skupimy się raczej na tym, czy media społecznościowe są Wam w ogóle potrzebne i jak skutecznie wykorzystać je w komunikacji firmy.
Prelekcję poprowadzi Piotr Staszak – członek zespołu AIP Śląsk, właściciel startupu Kreacja, zajmującego się copywritingiem i obsługą kanałów social media dla firm. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestrację na stronie http://sm-cieszyn.evenea.pl