Międzynarodowy tydzień szkoleniowy dla pracowników administracyjnych

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach 11-15 czerwca 2018 r. Dział Współpracy z Zagranicą organizuje międzynarodowy tydzień szkoleniowy dla pracowników administracyjnych z naszych uczelni partnerskich pn. „International Mobility Week”. Program wydarzenia obejmuje prezentacje oraz warsztaty mające na celu rozwój zawodowy oraz wymianę doświadczeń i dobrych praktyk wśród uczestników. Dodatkowo, uczestnicy będą też mieli możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc w naszym regionie (Strefa Kultury, Nikiszowiec, Kopalnia Guido).
Jeżeli jesteście Państwo w kontakcie z pracownikami administracyjnymi z uczelni partnerskich, którzy mogliby być zainteresowani udziałem w naszym tygodniu szkoleniowym, to będziemy bardzo wdzięczni za powiadomienie ich o tym wydarzeniu. Szczegółowe informacje (w tym wstępny program, formularz aplikacyjny i dane kontaktowe) znajdują się na stronie internetowej Działu: http://erasmus.us.edu.pl/international-mobility-week
Udział w tygodniu międzynarodowym jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają natomiast koszt podróży i zakwaterowania.  W przypadku zainteresowania możliwością uzyskania dofinansowania z programu Erasmus+, uczestnicy powinni skontaktować się z właściwą jednostką swojej macierzystej uczelni.
Mamy nadzieję, że organizowany przez nas „International Mobility Week” będzie dobrą okazją do rozwoju kompetencji zawodowych oraz do umocnienia istniejącej współpracy międzynarodowej, jak i do nawiązania nowych kontaktów z zagranicznymi uczelniami.
Zespół Programu Erasmus+ KA1HE
Dział Współpracy  z Zagranicą