Noc Planszówek z okazji Dnia Studenta!

Noc planszowek - grafika promocyjna

Pora na kolejną rundę Nocy Planszówek, tym razem 18 listopada od 18:00 do 2:00 w budynku Rektoratu UŚ w Katowicach! Tak, wiemy – Dzień Studenta jest 17 listopada… ale chyba zgodzicie się, że takie święto zasługuje na co najmniej dwudniowe obchody, prawda? Jeśli jednak obchody Was nie obchodzą, to może loteria z nagrodami przykuje Waszą uwagę? Nie obejdzie się bez nagród - mamy ich do rozlosowania przeszło 50! To gry karciane, wejściówki na gokarty i laser-tag, karnety na siłownię, uniwersyteckie termosy i kubki oraz zestawy gadżetów. Oprócz tego na wszystkich uczestników czeka kawa i hot-dogi – abyście nie obeszli się smakiem. Niezależnie jednak od waszego szczęścia – samym tylko pojawieniem się wygrywacie możliwość przetestowania jednej (lub kilku!) z 54 gier planszowych, karcianych i kościanych, jakie mamy na stanie! Pełną listę grywalnych dobrodziejstw Studenckiej Strefy Aktywności znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie – możecie z nich korzystać na co dzień, a nie tylko od święta!

Pamiętajcie więc:
Piątek, 18 listopada
Rektorat UŚ, Katowice, ul. Bankowa 12
Start: 18:00
Finisz: 2:00

Bądźcie tam z nami!

Dołącz też do wydarzenia na FB
Polub profil Studenckiej Strefy Aktywności i bądź na bieżąco!