Program „Corporate Readiness Certificate”

Szanowni Państwo,
Biuro Karier wraz z firmami IBM, Accenture oraz ING Services Polska zapraszają wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego do udziału w prestiżowym programie „Corporate Readiness Certificate”, który odbędzie się w semestrze letnim 2018 r.
Program CRC ma umożliwić studentom szybszy rozwój zawodowy, przyczynić się do zdobycia wiedzy praktycznej, wykształcić umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym (Więcej informacji o programie na stronie: http://bk.us.edu.pl/wydarzenie-bk-program-corporate-readiness-certificate).
Na Uniwersytecie Śląskim odbędą się takie moduły jak: Design Thinking, Modern Enterprise Web Development, Service Management with Agile the IBM Way, ale studenci UŚ mogą wziąć udział także w pozostałych warsztatach.
W załączniku informacje o dostępnych modułach.
 
Nabór do programu trwa do 15 lutego. Najbliższe spotkanie nt. programu odbędzie się w Studenckiej Strefie Aktywności 24 stycznia (przyszła środa). Więcej informacji o spotkaniu: http://bk.us.edu.pl/poznaj-zalety-programu-crc-dla-studentow-us.