Studia magisterskie II stopnia na kierunku etnologia i antropologia jako odpowiedź na wyzwania współczesności

Rekrutacja

Obecna rekrutacja na kierunek etnologia i antropologia kulturowa (studia magisterskie) trwa do końca września 2017. Oferujemy na nich nową specjalność pt. Antropologia w produkcji rozrywki elektronicznej, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie sektora kreatywnego w zakresie badań służących produkcji rozrywki elektronicznej, w tym: serwisów społecznościowych czy rozrywki interaktywnej.
 
Studia są przygotowane tak, aby z jednej strony poszerzyć wiedzę teoretyczną w zakresie „antropologii cyfrowej” oraz ukazać splot uwarunkowań komunikacyjno-kulturowych mających wpływ na rozwój nowych mediów, a z drugiej - podnieść kompetencje zawodowe studentów w zakresie dostarczania danych z badań terenowych, które posłużą projektantom przestrzeni wirtualnej oraz producentom rozrywki elektronicznej w opracowaniu produktu lub usługi (zob. więcej: https://irk.us.edu.pl/irk/application/program?id=463.
 
Warto również śledzić naszą stronę https://irk.us.edu.pl/irk/application/program?id=463 gdzie znajdują się wszelkie dane na temat rekrutacji. Oprócz tego warto zapoznać się ze stroną Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej, gdzie umieszczamy różne interesujące informacje o tym co robimy i co robią nasi absolwenci.
 
Serdecznie zapraszamy!https://irk.us.edu.pl/irk/ap