Święta z szyszką w tle

Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej działające na Uniwersytecie Śląskim oraz Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego FENIKS z Cieszyna organizują na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji czwartą edycję warsztatów pt. „Święta z szyszką w tle.”  W dniu 17.12.2015 w sali konferencyjnej odbędą się zajęcia praktyczne z zakresu ręcznego wykonywania ozdób choinkowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Podopieczni zaprzyjaźnionych placówek będą mieli możliwość wraz ze studentami, pracownikami wydziału oraz przedstawicielami samorządu lokalnego udekorować bożonarodzeniowe drzewko oraz zaśpiewać kolędy. Projekt realizowany jest przy wsparciu z funduszy Urzędu Miasta Cieszyn, Uniwersytetu Śląskiego oraz dzięki pomocy sponsorów.