Teatralna Maszyna Pszczyna szuka Maszynistów

W związku z przygotowaniami do czerwcowego weekendu z TEATRALNA MASZYNĄ PSZCZYNA uruchomiliśmy - wraz z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach - projekt: Maszynownia 2017. Ćwiczenia wszechstronne

Teatralna Maszyna Pszczyna wraz z Regionalny Instytut Kultury w Katowicach zapraszają do udziału w projekcie szkoleniowo-wolontariackim Maszynownia Wszechstronne Ćwiczenia 2017! Festiwal rusza pełną parą 15 czerwca i trwa do 18 czerwca.
Będąc Maszynistą młodzi mają szansę zdobyć zupełnie nowe umiejętności i doświadczenia. Przez 4 dni będą pracować przy organizacji i obsłudze technicznej dużej imprezy, przekonają się, jak wyglądają kulisy jej produkcji. Dla Maszynistów został przygotowany również warsztat szkoleniowy.

Podczas trwania festiwalu organizator zapewnia umowę wolontariacką wraz z ubezpieczeniem, gwarantuje też noclegi czy ciepły posiłek. Po zakończeniu imprezy otrzyma certyfikat potwierdzający wkład w organizację wydarzenia.
Uczennice i uczniowie, którzy ukończyli16 lat i właśnie w taki sposób chcieliby poczuć zbliżające się wielkimi krokami wakacje, mogą zgłosić się i zostać Maszynistami! Czekamy na wypełnione on line formularze do 26 maja!
Formularz zgłoszeniowy:

TEATRALNA MASZYNA PSZCZYNA