Trwa nabór na "Kierunek Cieszyn" - bezpłatne warsztaty dla studentów

kierunek_cieszyn.jpg

Szanowne Studentki,  Szanowni Studenci...
 
trwa jeszcze nabór na interesujący cykl bezpłatnych  warsztatów realizowanych w ramach drugiej edycji projektu Kierunek Cieszyn , dzięki którym możecie zdobyć dodatkowe kompetencje i kwalifikacje, a tym samym stać się bardziej atrakcyjni na rynku pracy.  
 
Głównym celem projektu jest podniesienie i wzmocnienie kompetencji: zawodowych, komunikacyjnych, w zakresie przedsiębiorczości, informatycznych oraz analitycznych.
Obejmuje on 180 studentów i studentek I oraz II stopnia kierunków: Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną, Etnologia, Pedagogika, Oligofrenopedagogika z arteterapią. Projekt obejmuje realizację działań dotyczących kształtowania kompetencji oczekiwanych przez pracodawców od kandydatów do pracy. Cel zostanie osiągnięty poprzez realizację proponowanych form wsparcia w obszarach wymienionych kompetencji.
 
Oto opinia jednej z uczestniczek pierwszej edycji projektu, studiującej etnologię i pedagogikę:
 
Warto było wstawać w weekendy. Dużo się nauczyłam. Niektóre warsztaty były naprawdę inspirujące. Na początku myślałam, że nie dam sobie rady z projektem przy dwóch kierunkach, ale dałam. I choć czasem czułam się zmęczona to było pozytywne zmęczenie. Myślę, że udział w projekcie zmienił mnie i teraz lepiej umiem sobie radzić w różnych sytuacjach, dzięki warsztatom. Jestem pewna, że było warto. Polecam. 
No i, oczywiście
, wielkie podziękowania dla prof. Grabowskiej!

 
Wszelkie informacje: http://kierunekcieszyn.pl/aktualnosci/ lub barbara.grabowska@us.edu.pl