Uruchomienie Punktu Biznesowego AIP

Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie Punktu Biznesowego Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, które odbędzie się 22 października (czwartek) o godzinie 10.00 w cieszyńskim Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bielska 62.

Podczas otwarcia będzie można spotkać się z przedstawicielami AIP i skonsultować z nimi swój pomysł biznesowy oraz wziąć udział w warsztatach „Wizerunek przedsiębiorcy”.

AIP to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów. Umożliwia przetestowanie pomysłu w praktyce, na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. Na otwarciu Punktu Biznesowego gościć będą: Mateusz Maik – Partner Zarządzający Regionem oraz Michał Kucharski – Manager AIP Śląsk. Spotkanie z nimi będzie doskonałą okazją do skonsultowania swojego pomysłu na biznes, wysłuchania rad specjalistów oraz poznania bliżej AIP.

Cieszyn to kolejne miejsce w województwie śląskim, w którym pojawia się AIP. Do tej pory na Śląsku działało osiem Inkubatorów i Punktów Biznesowych AIP, między innymi w Katowicach, Częstochowie, Bielsku-Białej, Rybniku i Zabrzu.

Oferta AIP skierowana jest do wszystkich, którzy mają pomysł na biznes i szukają sposobu na jego realizację. Nie ma znaczenia, czy są to studenci, osoby bezrobotne czy zatrudnione na etacie. Nie ma też ograniczeń wiekowych.

Zapraszamy także na warsztaty „Wizerunek przedsiębiorcy”, które odbędą się w czasie otwarcia Punktu Biznesowego. Dowiecie się z nich wszystkiego, co startujący przedsiębiorca wiedzieć powinien: co składa się na wizerunek przedsiębiorcy, jak prawidłowo zachować się na spotkaniach, jak odpowiadać na maile, czy oddzwaniać, jakie są podstawowe elementy naszego wizerunku?

Chętnych do udziału w warsztatach zapraszamy do zapisów na stronie http://wizerunek-cieszyn.evenea.pl

Galeria