Wykład Pani Profesor Chinwe ACHEBE z francuskiej Graduate School of Engineering (CESI)

30 stycznia na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji gościła Pani Profesor Chinwe ACHEBE z  francuskiej  Graduate School of Engineering (CESI). Pobyt dydaktyczny w kilku wybranych jednostkach Uniwersytetu Śląskiego został zrealizowany w ramach Programu Erasmus+.

W godzinach porannych Pani Profesor przeprowadziła zajęcia warsztatowe z grupą studentów Pani dr. hab. Eugenii Smyrnowej-Trybulskiej.

Pani Profesor Chinwe ACHEBE z  francuskiej  Graduate School of Engineering (CESI)

Następnie Pani Profesor Chinwe Achebe wzięła udział w Seminarium Wydziałowym i wygłosiła wykład przybliżający Graduate School of Engineering oraz osiągnięcia placówki w zakresie nauczania studentów języka angielskiego z zastosowaniem metody Problem Based Learning (PBL). Spotkanie stanowiło okazję do dyskusji i wymiany doświadczeń z pracownikami WEiNoE.