Zaproszenie do udziału w IV Ogólnopolskiej Tyflokonferencji "Zobaczyć Niewidzialne"

[current-page:title] - obraz
Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w IV  Tyflokonferencji „Zobaczyć Niewidzialne”, która odbędzie się 12 listopada 2019r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Sztuki  i Nauk o Edukacji w Cieszynie (ul. Bielska 62).   Jak co roku tematyka konferencji dotyczyć będzie  niepełnosprawności wzroku. Podczas obrad chcemy podjąć tematy związane z funkcjonowaniem społecznym osób z niepełnosprawnością wzroku, ich edukacją, terapią i rehabilitacją, a także tematy dotyczące aspektów medycznych, polityki społecznej i nowych technologii.  Celem konferencji jest podjęcie tej tematyki w interdyscyplinarnym gronie naukowców, specjalistów, działaczy społecznych, a także osób niewidomych i słabowidzących oraz ich rodzin. Koszt udziału czynnego to 85 zł natomiast przy uczestnictwie biernym jest to 40 zł. (Dla studentów i osób z niepełnosprawnością  udział czynny 70 zł, a bierny 30zł ). Zgłoszenia (wzory w załącznikach) należy przesyłać na adres joanna.kapias@onet.pl do 28 października 2019r. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się mailowo lub telefonicznie (510-691-391). W ramach drugiego dnia konferencji (13.11.2018) odbędą się również warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Oferta dla szkół znajduje się w załączniku.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Feniks” w Cieszynie.

Współorganizatorzy i partnerzy:

Koło Naukowe Pedagogów UŚ Cieszyn