Zobaczyć Niewidzialne - zaproszenie na konferencje

Koło Naukowe Pedagogów oraz Zakład Pedagogiki Specjalnej przy Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie oraz Koło Polskiego Związku Niewidomych w Cieszynie zapraszają na I Międzynarodową tyflokonferencję - Zobaczyć Niewidzialne; "Niewidomi we współczesnym świecie”

Konferencja odbędzie się 22 listopada 2016 w Centrum Konferencyjnym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie.
Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i jest skierowana do pedagogów, psychologów, lekarzy, osób niewidomych i ich rodzin oraz wszystkich innych osób zainteresowanych problematyką dysfunkcji wzroku

Wszystkie osoby i organizacje zainteresowane prezentacją podczas konferencji prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres jkapias@us.edu.pl.
W razie wszelkich wątpliwości informacji udziela Joanna Kapias tel. 510 691 391

Opłata za udział w konferencji to 40 złotych.
Organizatorzy nie pośredniczą podczas rezerwacji ewentualnych miejsc noclegowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 28 sierpień 2016.
W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru referatów.